FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

First Amator

Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 22 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: 05 Lis 2008 9:59 Back to top

Amatorzy mimo już pewnego w-ce mistrzostwa potraktowali mecz prestiżowo, gdyż chcieli odegrać się za wysoką porażkę w poprzedniej rundzie kiedy grając w 10 ulegli piekarni aż 6:1. Niestety ponownie nie obyło bez sporych kłopotów kadrowych po stronie Amatorów, którzy rozpoczęli mecz w 10 co skutkowało szybką utrata bramki w 5 min. Kiedy po kolejnych 5 min. Amatorzy byli w komplecie zaczęli dyktować warunki gry szybko doprowadzając do wyrównania i zamykając drużynę Piekarni na jej połowie boiska.
Druga połowa to wymiana ciosów z której zwycięsko wychodzą Amatorzy, śmiałej ale bardzo chaotycznej grze Piekarni przeciwstawili oni dobrze poukładaną, a przede wszystkim skuteczną grę.

Bramki:
Amatorzy
2x Szczawiński
2x Borger

Ostatnio zmieniony przez First Amator dnia 05 Lis 2008 10:56, w całości zmieniany 1 raz
elo

Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 27 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Police

PostWysłany: 05 Lis 2008 10:36 Back to top

"gdyż chcieli odegrać się za wysoką porażkę w poprzedniej rundzie kiedy grając w 9 ulegli piekarni aż 6:1."

W poprzedniej rundzie Amatorzy przegrali, grając w 10:) taka mała poprawka!!

Cóż piekarnia przystąpiła do tego meczu w mocno osłabionym składzie, gdyż część zawodników postanowiła "odpuścić" mecz aby być gotowym na baraż. Mimo kłopotów, zagraliśmy bardzo walecznie i długo dotrzymywaliśmy kroku Amatorom.

2 bramki dla Piekarni zdobył, moim zdaniem najlepszy na boisku Piotr Śmieja.

Gratulujemy przeciwnikom zwycięstwa, oraz zajęcia 2 miejsca.

PostWysłany: 05 Lis 2008 10:56 Back to top