Forum PALP Strona Główna
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum PALP Strona Główna » I liga PALP

PostWysłany: 14 Maj 2008 21:09 Back to top

Mam prośbę bo wynik już jest mi znany 2:1 dla Klubu Nauczyciela jakaś relacja z tego maeczu na forum by się zdała!!
elo

Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 27 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Police

PostWysłany: 14 Maj 2008 21:22 Back to top

mecz jak najszybciej do zapomnienia...straszne nudy dziwna gra banioli którzy personalnie mieli ten mecz wygrany ale nie wiedzieć czemu zagrali bardzo zachowawczo i to się zemściło...pierwsza bramka dla klubu troszkę kontrowersyjna bramkarz wyskakuje do dośrodkowania i tam sie zderza z napastnikiem, który wpycha piłkę do bramki.Wyrównanie dla banioli na początku drugiej połowy po prostopadłym podaniu i strzale w długi róg napastnika. Ostatnie słowo należało do Klubu bramka po składnej akcji i dośrodkowaniu z prawej strony. Wspomnieć jeszcze należy, że Baniole całą druga połowę zagrali w 10 gdyż nie mieli rezerwowego, który mógłby zastąpić kontuzjowanego napastnika.