PostWysłany: 05 Lis 2008 10:56

poprawka uwzględniona:)
elo
PostWysłany: 05 Lis 2008 10:36

"gdyż chcieli odegrać się za wysoką porażkę w poprzedniej rundzie kiedy grając w 9 ulegli piekarni aż 6:1."

W poprzedniej rundzie Amatorzy przegrali, grając w 10:) taka mała poprawka!!

Cóż piekarnia przystąpiła do tego meczu w mocno osłabionym składzie, gdyż część zawodników postanowiła "odpuścić" mecz aby być gotowym na baraż. Mimo kłopotów, zagraliśmy bardzo walecznie i długo dotrzymywaliśmy kroku Amatorom.

2 bramki dla Piekarni zdobył, moim zdaniem najlepszy na boisku Piotr Śmieja.

Gratulujemy przeciwnikom zwycięstwa, oraz zajęcia 2 miejsca.
PostWysłany: 05 Lis 2008 9:59

Amatorzy mimo już pewnego w-ce mistrzostwa potraktowali mecz prestiżowo, gdyż chcieli odegrać się za wysoką porażkę w poprzedniej rundzie kiedy grając w 10 ulegli piekarni aż 6:1. Niestety ponownie nie obyło bez sporych kłopotów kadrowych po stronie Amatorów, którzy rozpoczęli mecz w 10 co skutkowało szybką utrata bramki w 5 min. Kiedy po kolejnych 5 min. Amatorzy byli w komplecie zaczęli dyktować warunki gry szybko doprowadzając do wyrównania i zamykając drużynę Piekarni na jej połowie boiska.
Druga połowa to wymiana ciosów z której zwycięsko wychodzą Amatorzy, śmiałej ale bardzo chaotycznej grze Piekarni przeciwstawili oni dobrze poukładaną, a przede wszystkim skuteczną grę.