elo
PostWysłany: 09 Kwi 2008 21:03

"ale równie dobrze można powiedzieć, ze w pierwszej niewiele mieli do powiedzenia i tylko indolencja strzelecka napastników Amtorów sprawiła..."

Myślę, że w pierwszej połowie mecz był wyrównany, w drugiej zdecydowana przewaga Banioli. Możemy gdybać, gdyby w pierwszych 10 minutach, Baniole strzeliły 2 bramki z sytuacji niemal stu procentowaych było by po meczu.
First Amator
PostWysłany: 09 Kwi 2008 14:17

Naprawdę Panowie, dziwne są wasze komentarze.
Gdzie ta przygniatająca przewaga Banioli????....skoro sami po meczu stwierdzili, że mecz był wyrównany.
Jeżeli chodzi o posiadanie piłki to rzeczywiście w drugiej połowie, szczególnie w środku Baniole mieli przewagę, ale równie dobrze można powiedzieć, ze w pierwszej niewiele mieli do powiedzenia i tylko indolencja strzelecka napastników Amtorów sprawiła, ze nie było po meczu, co do drugiej połowy to wg. mnie jedyne co jest godne odnotowania to strzały w poprzeczkę Siwego (Baniole) oraz Dina (Amatorzy) reszta była jak stwierdziła wspomniany Siwy tylko walką.

pzdr.

ps. Bramkę dla Amatorów strzelił Marciński.
PostWysłany: 07 Kwi 2008 19:26

Bramki dla amatorow nie powinno byc ale stalo sie. Sedzia prowadzil dobrze spotkanie moze tylko czepil bym sie tej bramki ale uwazam ze jeden z lepszych sedziow jak i nie najlepszy przypomnijcie sobie co bylo kiedys sedziowanie na dosyc wysokim poziomie co do gry pierwsza polowa minimalnie dla amatorow w drugie stanowczo baniole przewazali powinii to wygrac lecz wynik tu kazdy mogl byc przypominam ze poprzeczki jak i dla jednej i drugiej druzyny byly. Bardzo ladny mecz 1 liga coraz mocniejsza trudnopowiedziec jak narazie kto zdobedzie mistrza w tym sezonie.

Ale obstawiam banioli Smile
elo
PostWysłany: 07 Kwi 2008 11:52

Myślę, że ewidentnego błędu sędziego nie można tłumaczyć postawą napastników Banioli. Należały im sie 3 punkty bez dwóch zdań. Większość widzów mocno zdziwiła się po tym jak arbiter uznał bramkę na 1:0. Swoją droga na pewno strzeliła ja osoba, która widnieje w protokole?
obserwator
PostWysłany: 07 Kwi 2008 11:11

FCB napisał:
gdyby nie zenujace sedziewanie sedziego(przy bramce Amatorow).

Gdyby nie zenujaca postawa napastnika banioli, to wynik brzmialby 4:1 i byscie nie musieli szukac winy u sedziego...
FCB
PostWysłany: 07 Kwi 2008 11:05

Zgadzam sie ze mecz stal na wysokim pozimie. Lepiej grali w tym meczu Baniole ktorzy mieli wiecej sytuacji do strzelenia bramki i napewno by wygrali gdyby nie zenujace sedziewanie sedziego(przy bramce Amatorow). Tak dalej chlopaki Laughing
elo
PostWysłany: 06 Kwi 2008 10:53

Oglądałem cały mecz, i zgodzę się że mecz wyrównany ale tylko w 1 połowie. W drugiej Baniole całkowicie zdominowały środek pola, Amatorom z trudem przychodziło skonstruowanie jakiejś akcji. No i Baniole mieli dużo więcej szans na zmianę wyniku na swoja korzyść.
Maciek
PostWysłany: 05 Kwi 2008 19:02

Mecz wyrównany(choć w pierwszej połowie lekka przewaga Amatorów), obie drużyny grały na wysokim poziomie Smile